Spotkania z podróżnikami

Motywacja

Bez niej ciężko o sukcesy, zarówno te osobiste jak i zespołowe. Sprawia, że znowu łapiemy wiatr w żagle, łatwiej zaliczamy kolejne cele, i idziemy do przodu. Czujemy się nie do zatrzymania. Znasz to uczucie?

Podczas spotkań inspirujemy, motywujemy, przekazujemy uczestnikom prawdziwą pasję i energię do podróżowania. Uwielbiamy się nią dzielić. Nasze spotkania z podróżnikami to nie  suche wykłady, przedstawianie tras wyjazdów, czy wymienianie miejsc w których byliśmy. Na naszych prelekcjach zobaczysz najlepszej jakości materiały foto oraz video okraszonej żartami i dawką solidnej wiedzy z pogranicza historii, kultury i geografii. Bez różnicy czy występujemy dla 30 osób w siedzibie firmy czy na głównej scenie ogólnopolskiego eventu.

Nie zabraknie praktycznych rad, ciekawych historii, pozytywnej energii i uśmiechu. Nasi podróżnicy chętnie się nimi podzielą – jeśli oczywiście nie będą w podróży :)

Nasi podróżnicy

Łukasz Nowak

Podróżnik, inwestor, power speaker. Założyciel Klubu Podróżników Soliści – największej społeczności wyjazdowej w Polsce. Z wykształcenia ekonomista, z zawodu analityk giełdowy aktywnie działający na rynku start-up oraz venture capital. Miłośnik gór, wspinaczki w każdej formie, ekstremalnej jazdy na nartach i skoków spadochronowych. Uzależniony od adrenaliny. Prelegent wielu konferencji i spotkań – m.in. TEDxUWr, World Travel Show, Międzynarodowe Targi Turystycze Wrocław, Queens of Life, TTWarsaw. Absolwent programu World Class Speaker Academy. Aktywny w mediach jako komentator bieżących wydarzeń na świecie – TVN24, TVN BiŚ. Uczestnik audycji podróżniczych – Złote Przeboje, Polskie Radio.

65 wystąpień
+300 zorganizowanych wypraw
1100 największa publiczność
63 odwiedzonych krajów

W mediach

Komentarze eksperckie rynek giełdowy, podróżniczy.
Gość w „Pokaż nam świat”, komentarze eksperckie.
Audycje podróżnicze – gość, komentarze eksperckie
Audycje podróżnicze – gość, komentarze eksperckie
"

Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej – Ryszard Kapuściński

"

Realizacje

Wystąpienia na eventach

Podróżować to jedno, ale potrafić o tym opowiedzieć tak aby zainspirować innych – to drugie. Nasz zespół podróżników to doświadczeni mówcy, mający za sobą często kilkaset występów, którzy swoimi wystąpieniami ożywią każdy event Twojej firmy. Chętnie pomożemy w koncepcji artystycznej oraz zapewnimy mówcę, którego historie będą powtarzane w firmie na długo po zakończeniu imprezy.

Spotkania w firmach

Cykl spotkań z podróżnikami w siedzibie Twojej firmy. Bez konieczności wychodzenia z biura, czy organizacji kosztochłonnych wydarzeń. Jest to nowy sposób na pozafinansowe motywowania pracowników, w arcyciekawej i przystępnej formie.

Spotkania w terenie

Uwolnioną podczas spotkania z podróżnikiem energię spożytkujmy w terenie. Oprócz inspiracji, pojawi się także element przełamania barier, czy zmęczenia fizycznego. Spływ kajakowy z Olkiem Dobą, wyjście w góry z Tomkiem Habdasem – pomysłów mamy wiele :)

Prelekcje podróżnicze

Od kilku lat organizujemy autorskie spotkania podróżnicze w różnych miejscach na terenie Polski. Pojawiamy się także w szkołach wychowując młode pokolenie podróżników. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i historiami podczas prelekcji na targach i wydarzeniach podróżniczych. Chcesz zobaczyć nas w akcji?