O nas

Poznajmy się!

Najważniejszy jest dla nas wysoki poziom organizacyjny oraz efekt WOW naszych realizacji. Projektujemy niezapomniane podróże, realizujemy energetyczne eventy, inspirujemy podczas szkoleń.    

Praca „Architekta” to bardzo zróżnicowane kompetencje i specjalizacje, z tego względu nasz zespół tworzą podróżnicy, eventowcy, fotografowie, filmowcy – profesjonalni, nietuzinkowi, kreatywni.

Architekt Podróży to agencja tworzona przez „Architektów” pełnych pasji, zaangażowania, posiadających fachową wiedzę, doświadczenie i umiejętności.

23 liderów
189 zrealizowanych wypraw
14 języków jakimi się posługujemy
+40 destynacji
297 dni w roku podróżujemy
1869 zainpirowanych osób

Gwarantujemy

Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych + Gwarancja Ubezpieczeniowa AXA
Nietuzinkowi liderzy - doświadczeni podróżnicy, pełni wiedzy i pasji
Najlepsze plany podróży w tej części galaktyki - dopieszczone, zaskakujące, z polotem i fantazją
Doświadczenie w organizacji kilkudziesięciu różnorodnych realizacji biznesowych

Jak pracujemy

Briefing + confirmation

Wypełnienie formularza pomoże nam zrozumieć Twoje potrzeby. Możesz go pobrać <tutaj>. Potwierdzimy otrzymanie zapytania, następnie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie jeśli będziemy potrzebowali rozwinięcia niektórych kwestii - istotnych w procesie przygotowania propozycji.

Brainstrom + proposal

Faza projektowania - nasza przestrzeń twórcza. Zespół "architektów" przeanalizuje Twoje potrzeby oraz naszkicuje projekt. Następnie elektronicznie prześlemy propozycję - z rozrysowanym planem i kosztorysem. Jeśli wolisz spotkanie, chętnie zaprezentujemy ją przy kawie. 

Follow up + inspection

W tym momencie otrzymasz już dedykowanego "architekta" prowadzącego projekt. Zaplanujemy kolejną rozmowę, aby przedyskutować pytania. Naniesiemy zmiany, perfekcyjnie wykończając produkt. Twój "architekt" może zaplanować wizję lokalizacji, jeśli będzie taka potrzeba - szczególnie przy eventach czy konferencjach.

Booking + execute

Wyślemy umowę równocześnie rozpoczynając proces rezerwacji transportu, obiektów, restauracji oraz wszystkich składowych Twojego zamówienia. Po podpisaniu umowy, najbardziej wyczekiwana - REALIZACJA. "Architekt" prowadzący projekt wyznacza liderów bądź zespół realizacyjny. My zarządzamy, Ty doświadczasz.

Referencje

Ślub w Tajlandii

Wspaniała organizacja ślubu. Zarówno my jak i wszyscy goście nie zapomną tego dnia i całego wyjazdu do końca życia. Wszystko przygotowane tak jak chcieliśmy a nawet i więcej! 100 gości, przeloty lotnicze, wycieczki dla gości przed i po ślubie. Czad! Polecamy
Krzysztof i Ania

Referencje

Incentive travel - Cabo Verde

Byliśmy z Architektem Podróży na SAL i z pewnością nie będzie to nasz ostatni wyjazd - już planujemy następne. Ponad 70 osób, dobrze dobrany program zwiedzania oraz atrakcji dodatkowych. Liderzy na miejscu na najwyższym poziomie - wszyscy uczestnicy wrócili wypoczęci, naładowani pozytywną energią. Tego oczekujemy od wyjazdów incentive.
Marcin, branża kosmetyczna

Referencje

Power speach

Skorzystaliśmy z oferty power speacha. W naszej branży zaskoczyć i przede wszystkim zainteresować pracowników nie jest łatwo. Wystąpienie Łukasza było inspirujące, pełne śmiechu, nie zabrakło także refleksji. Chcecie zainspirować pracowników podróżami - polecamy speache Łukasza.
Arek, branża IT

Referencje

Incentive travel - Wilno City Break

Doważony harmonogram, zaangażowanie liderów, cudowna kuchnia i inne "smaczki Wilna" oraz świetna gra miejska - tak w dużym skrócie można opisać nasz weekend z Architektem Podróży. Serdecznie polecam.
Jacek

Referencje

Incentive travel - Maroko

Kolorowy Marakesz, noc na pustyni, trekking i zdobycie Jebel Toubkal - to zapadnie nam w pamięci myśląc o wyjeździe do Maroko. Trochę obawialiśmy się "afrykańskich" kierunków, jednakże po powrocie stwierdziliśmy, że totalnie niepotrzebnie! Kilku z uczestników wyjazdu już planuje zdobycie kolejnych 4 tysięczników po inspirującym wyjściu na najwyższy szczyt gór Atlas.
Ania, branża handlowa

Poznaj nas