Rajskie wyspy Tajlandii

Tajlandia jest krajem, od którego warto zacząć swoją przygodę w Azji Południowo-Wschodniej. Tętniący życiem Bangkok, uliczne jedzenie, gwarne targowiska, kończąc na rajskich plażach z pięknym piaskiem i turkusową wodą. Nas zachwyca jego odmienność i różnorodność kulturowa, a lista tego, co warto zobaczyć w Tajlandii jest bardzo długa.

Zaprojektujmy podróż – skontaktuj się z nami
Okres podróży listopad-marzec Widełki finansowe 5000 - 9000 Czas wyjazdu 7 - 14 Transport busy, transport lokalny, łodzie, lot wewnętrzne
8.749299, 99.069978

Na prywatnej wyspie

Bangkok - energetyczna wizyta w stolicy

Magia lokalnej kuchni

Luksusowe hotele na wyspie

Rajskie plaże

Linia brzegowa - 2600 kilometrów!

Ta podróż pozwala odkryć sekrety cudownej Tajlandii. Jeśli myśląc o wyjeździe przychodzi Ci do głowy: nocne życie miasta, uliczne jedzenie i gwarne targi, kończąc na rajskich plażach z miękkim piaskiem i turkusową wodą - ta wyprawa jest dla Ciebie.

Wyjazd rozpoczniemy wizytą w Bangkoku zwanego Wielkim Mango. Czeka na Was kwintesencja tajskiej kultury i liczne atrakcje. Z pewnością zobaczymy Wielki Pałac Królewski i miejsca kultu z ogromnymi posągami Buddy. Jednak turystyczna strona Bangkoku to przede wszystkim Khao San, ulica pełna budek z tajskim jedzeniem, kawiarni, barów, salonów masażu czy innych rozrywek. Spędzimy tam trochę czasu :)

Dla amatorów leniwego wygrzewania się na plaży - Tajlandia Was nie zawiedzie. Bo mówiąc o tym, co warto zobaczyć w Tajlandii nie sposób nie wspomnieć o rajskich plażach. A tych tam nie brakuje.

Na prywatnej wyspie