Aromaty Maroka

Północna Afryka, a dokładniej Maroko to idealne miejsce zarówno na wiosenną jak i jesienną wyprawę. Pustynna karawana dawnymi trasami karawan, noc na pustyni z widokiem na rozgwieżdżone niebo, zdobycie Jebel Tubkal - najwyższego szczytu Maroka - pomysłów na spędzenie czasu w Maroko jest wiele. W tym kierunku organizujemy wyjazdy incentive, krótkie city break w Marrakeszu. Jest to także ciekawe miejsce na organizację zarządów czy krótkich spotkań kadry managerskiej. 

Zaprojektujmy podróż – skontaktuj się z nami
Okres podróży 3-10 dni Widełki finansowe 4000-7000 PLN Czas wyjazdu wiosna, jesień Transport jeep, bus, wielbłąd
31.821529, -7.907995

Pustynna karawana + zdobycie Jebel Tubkal

Marakesz - miasto kolorów

Górska przygoda -  Jebel Toubkal – 4167 m n.p.m.

Sahara w różnych odsłonach

Jema El Fna – największy bazar w Afryce

Jeden z najważniejszych punktów programu to oczywiście Marakesz. Nie da się tego miasta pominąć, po prostu nie można. Zobaczymy Jema El Fna – największy bazar w Afryce, szczególnie urokliwy wieczorem. Zaklinacze węży, marokańska aromatyczna kuchnia, zapachy przypraw i przepyszny świeżo wyciskany sok z pomarańczy.

Podczas wyprawy uczestników będzie czekała prawdziwa pustynna przygoda! Wsiądziemy na wielbłądy i udamy się na tradycyjną berberyjską kolację w osadzie na pustyni. Będąc w Maroko trzeba spędzić przynajmniej jedną noc na Saharze - niezapomniany widok na gwiazdy oraz cudowny wschód słońca.\

Nie zabraknie także emocji i przygód górskich - piękna i malownicza jak na surowe warunki trasa do schroniska na 3200 m n.p.m. Następnie zdobycie najwyższego szczytu Afryki Północnej – Jebel Toubkal – 4167 m n.p.m.

 

Pustynna karawana + zdobycie Jebel Tubkal