Poznaj kulturę wschodu

Japonia to niepowtarzalny kraj z wyjątkową kulturą, tradycją oraz historią. Kraj, który zadziwia każdego podróżnika stąpającego po ziemiach "kraju kwitnącej wiśni". Do Japonii organizujemy różnego rodzaju wyjazdu - od bardzo aktywnych nastawionych na eksplorację kraju i kultury, poprzez kulturalnych - zgłębiających fascynującą japońską tradycję oraz przepyszną kuchnię, po wyjazdy sportowe - narciarskie.

Zaprojektujmy podróż – skontaktuj się z nami
Okres podróży Od 7 do 14 dni Widełki finansowe 7000 - 10000 PLN Czas wyjazdu Maj – Październik Transport superszybkie pociągi
35°01'44.5"N 135°45'46.7"E

Japonia we wszystkich odcieniach

Tokio + Kioto + Hiroshima

MIYAJIMA - WYSPA KRAJOBRAZÓW

Zamek Himeji

Onsen - gorące źródła

Podczas wyprawy zagłębimy się w kulturę Japonii i poznamy tajniki jej fascynujących tradycji. Nie zabraknie również degustowania najpyszniejszych pozycji z kuchni japońskiej oraz czasu na relaks w Onsenie - lokalnych gorących źródłach.

Podróż po kraju odbędziemy super szybkimi Shinkansenami. Po wizycie w Tokio - w jednej z najbardziej zaludnionych metropolii świata udamy się do najpiękniejszego i najlepiej zachowanego zamku w Japonii - Himeji. Skarb narodowy, zabytek wpisany na listę UNESCO. Oprócz zwiedzania miejsc historycznych, kultowych, przyjdzie czas na unikatowe przeżycie na Górze Koya. Noc w tradycyjnym łóżku futon, wegetariańska uczta przygotowana przez mnichów - brzmi dobrze? To tylko przedsmak tego co Was czeka w tym pięknym kraju.

Japonia we wszystkich odcieniach