Kraina ognia i lodu

Islandia jest miejscem, w którym zakochaliśmy się od samego początku. Nasi liderzy mają największe w Polsce doświadczenie w organizacji wyjazdów do tej magicznej krainy. Islandia jest także przekrojowym kierunkiem, w którym projektujemy spotkania kadry managerskiej - Reykjavík, objazdowe wyjazdy motywacyjne, czy programy VIP z różnorodnością ekstremalnych atrakcji.

Zaprojektujmy podróż – skontaktuj się z nami
Okres podróży 3-10 dni Widełki finansowe 4000 - 7000 PLN Czas wyjazdu cały rok Transport bus, jeepy, konie, skutery śnieżne, amfibia
51 51

W głąb wyspy - INTERIOR

Thorsmork - potęga natury i niesamowite krajobrazy

KLIFY LATRABJARG - obserwacja maskonurów

WULKAN BRENNISTEINSALDA

TINDFJOLL CIRCLE - trekking

Zachodnie Fiordy

Surowa, dziewicza przyroda, najczystsze powietrze w Europie i rzeki pełne ryb - to tylko niektóre z atrybutów, jakimi poszczycić się może ta niesamowita wyspa. To właśnie tam będziemy podziwiać gorące źródła, buchające z zegarmistrzowską precyzją gejzery i przepiękne wodospady.

Przez cały pobyt będziemy poruszali się samochodami przystosowanymi do jazdy w Interiorze

Zobaczymy wszystko, co Islandia ma do zaoferowania: robiące wrażenie lodowce, spokojnie rzeki i jeziora lodowcowe, malownicze zatoki i fiordy oraz majestatyczne wulkany.

Dotrzemy tam, gdzie niewielu dociera. Będziemy się poruszać po szutrowych drogach, przeprawiać przez rzeki, podziwiać marsjańskie krajobrazy interioru.

W głąb wyspy - INTERIOR