Organizacja wesel w najpiękniejszych zakątkach świata

Z roku na rok, organizacja ślubu za granicą cieszy się coraz większą popularnością. W dalszym ciągu wiele par uważa takie rozwiązanie za "egzotyczne" i kosztochłonne. O ile z egzotycznością zgadzamy się w 100%, z kosztami bywa różnie. Finalna cena ślubu uzależniona jest mocno od destynacji i kosztów związanych przede wszystkim z transportem i zakwaterowaniem. 

Nasi Architekci każde zapytanie projektują indywidualnie, ponieważ wierzymy że jest to tak istotny moment w życiu człowieka, którego nie można "załatwić" szablonową ofertą. Projektowaliśmy kameralne śluby we Włoszech, po wesela w Tajlandii na 100 osób. Jesteśmy przekonani, że zakochacie się w zaprojektowanych specjalnie pod Was miejscach, dostosowanych do Waszych potrzeb, marzeń oraz budżetu.

 
Zaprojektujmy event skontaktuj się z nami

Ślub i wesele marzeń

Organizacja formalności

Dedykowany Architekt dla Pary Młodej

Wyselekcjonowane destynacje

Pełna organizacja

Realizacja foto + wideo

Mamy świadomość, jak wymagającym zadaniem jest zaplanowanie ślubu w granicach naszego kraju. Gdy dochodzi myśl o zorganizowaniu tego jakże ważnego dnia w niecodziennym anturażu, pojawiają się kolejne zadania i formalności na drodze do ślubnego kobierca. Przygotowaliśmy dla Was kompleksową ofertę obejmującą pełną organizacje ślubu za granicą - od wyboru miejsca, formalności, transportu gości, zakwaterowania, ceremonii, poprzez realizację wideo, sesję ślubną, zabawę do rana, kończąc na podróży poślubnej.