Kompleksowe usługi podróży i zakwaterowania

Połączenie wiedzy i doświadczenia w planowaniu i realizacji podróży wraz z wieloletnią współpracą naszych Architektów z klientami korporacyjnymi, pozwala nam na oferowanie kompleksowej usługi organizacji podróży służbowych. Posiadamy wszelkie niezbędne ubezpieczenia oraz gwarancje związane z prowadzoną działalnością.

W ramach usługi kredytujemy wszystkie rezerwację, dzięki czemu Klient w trakcie podróży nie musi zajmować się regulowaniem płatności na miejscu a rozlicza się bezpośrednio z nami.

Zaprojektujmy event skontaktuj się z nami

Kompleksowa obsługa podróży służbowych

Bilety lotnicze

Serwis wizowy

Ubezpieczenia

Transfery lotniskowe

Bilety promowe

Rezerwacje hotelowe

Kompleksowo zajmujemy się organizacją podróży służbowych – od rezerwacji i wystawiania biletów lotniczych, kolejowych, promowych, poprzez rezerwację hotelu oraz samochodów, kończąc na ubezpieczeniach czy pozyskiwaniu wiz.

W trakcie podroży zapewniamy obsługę prowadzoną przez dedykowanych Architektów Konsultantów, którzy w razie konieczności zmiany harmonogramu podróży na bieżąco reagują na potrzeby Klienta.

Naszym największym wyzwaniem była kompleksowa organizacja podróży służbowej ekipy filmowej. Liczby mówią same za siebie - 5 kontynetów, 14 krajów, 35 lotów, 100 000 km w podróży w magiczne 50 dni. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania!