Incentive travel

W Architekcie Podróży wiemy, że podróż najskuteczniej motywuje i poszerza horyzonty. Projektowane przez nas wyjazdy typu incentive travel obejmują różne grupy biznesowe – zarówno klientów, jak i pracowników. Projektujemy dostosowując wyjazd do Twojej firmy, potrzeb i budżetu. Realizujemy zarówno mniejsze wyjazdy lokalne, weekendowe city break, po międzynarodowe wyprawy pełne „wow factor”. My realizujemy, Wy doświadczacie!

Zaprojektujmy event skontaktuj się z nami

Podróże motywacyjne

Ponad 40 sprawdzonych kierunków

Doświadczeni podróżnicy

Autorskie plany

Najlepsze lokalne firmy partnerskie

Wyjazdy VIP

Wyjazdy Extreme

Programy self-drive

Kompetentnie zaprojektowana podróż motywacyjna przynosi firmie wymierne korzyści - zarówno wśród pracowników jak i kontrahentów. My wiemy jak to zrobić. Podczas naszych wyjazdu uczestnicy stają się podróżnikami otoczonymi opieką doświadczonego lidera. Samo przebywanie w niezwykłych miejscach nam nie wystarcza. Chcemy inspirować, rozwijać pasje, uczyć nowych umiejętności. Wszystko w zgodnie z naszą ideą podróżowania - doświadczaj, eksploruj, smakuj, dotykaj, szalej, zmęcz się, odetchnij, poczuj, usłysz, żyj.

W Architekcie Podróży organizujemy wyprawy i wyjazdy incentive travel - niezapomniane, niesamowite, do najdalszych zakątków świata. A co dokładnie? Zapierające dech w piersiach trekkingi, dzikie safari, zielony Cejlon luksusowym pociągiem, czy przejazd oldtimerem przez Hawanę. Po więcej sprawdź nasz katalog pomysłów.

Nietypowe wyjazdy zimowe

Nieszablonowe lokalizacje

Połączenie sportu i podróży

Szkolenia skiturowe

Wyprawy górskie

Doświadczona kadra

Okres zimowy w Polce sprzyja wyjazdom w dalsze regiony - Azja, Wyspy Kanaryskie czy Bliski Wschód, jednakże należy pamiętać o amatorach zimowych atrakcji w puchu, którzy niekoniecznie szukają "plaży". W zespole posiadamy wielu "Architektów", którzy kochają i czują zimę. Projektujemy wyjazdy narciarskie, snowboardowe oraz skiturowe w nieszablonowe miejsca. Gruzja, Ukraina, Bułgaria, Andora - to u nas stała oferta. Jeśli szukacie zimowych "wow factor" proponujemy wyjątkowe miejsce na mapie Australii - Park Narodowy Kościuszki, freeride na najlższejszym puchu w Japonii, skitury na największej norweskiej wyspie Spitsbergen, czy ślizgi w Andach - jednym z najwyższych pasm górskich na świecie. Mamy wiele pomysłów i przede wszystkim wiemy jak je zrealizować. My projektujemy, Wy doświadczacie!

City Break

Najpiękniejsze lokalizacje

Efektywne programy

Autorskie gry miejskie

Lokalny koloryt

Aktywne zwiedzanie

Doświadczeni liderzy

Nie bez powodu wyjazdy typu City Break stają się coraz bardziej popularne - aktywne zwiedzanie najpiękniejszych miast, efektywny dojazd do miejsca docelowego, wyselekcjonowane zakwaterowanie w strategicznych lokalizacjach. Zaprojektowane wyjazdy przez naszych „Architektów” dają możliwość w krótkim czasie na poznanie kultury, ciekawych ludzi, posmakowanie lokalnej kuchni. Nie zabraknie także wielu atrakcji, czy poznania nocnego życia odwiedzanych miast. City Break to świetna forma intensywnego podróżowania. Dla naszych Klientów realizowaliśmy City Break m.in. w: Wilno, Lwów, Londyn, Reykjavík, Marrakesz czy Praga.