Energetyczne wydarzenia

Organizacji eventów nie można się wyuczyć do perfekcji. Trzeba mieć do tego serce, predyspozycje oraz pasję.  W naszym odczuciu nikt nie stworzył i nie stworzy "perfekcyjnego eventu". Zbyt dużo części składowych sprawia, że zawsze może pojawić się coś nieoczekiwanego. Najważniejsza jest szybka reakcja i umiejętności reagowania tu i teraz. Architekci z działu eventów to specjaliści w swojej dziedzinie. Tysiące godzin spędzone na realizacjach sprawiły, że podczas wydarzeń jesteśmy w swoim żywiole.

Pracujemy z najlepszymi firmami, hotelami oraz zespołami projektowymi. Realizowaliśmy wiele eventów autorskich - wiemy jak je robić!

Zaprojektujmy event skontaktuj się z nami

Konferencje, kongresy, targi

Wyselekcjonowane hotele

Najlepsi podwykonawcy

Doświadczony zespół projektowy

Kompleksowe usługi

Nieszablonowe rozwiązania

Jesteśmy doświadczonym partnerem w organizacji konferencji, kongresów oraz targów. Nasi Architekci współtworzyli oraz pracowali przy kilkudziesięciu ogólnopolskich wydarzeniach - od branży finansowej, kosmetycznej, poprzez HR, prawniczą oraz sportową.

Począwszy od usług kreatywnych, przez zarządzanie projektowe, aż po realizację na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksowy produkt, aby Klient mógł skupić się bezpośrednio na głównych celach wydarzenia.

Zapewniamy nieszablonowe rozwiązania, najlepsze standardy, wyselekcjonowane hotele, profesjonalny zespół projektowy i realizacyjny.

Eventy sportowe

Współpraca z najlepszymi sportowcami

Kreatywne pomysły

Sportowe "czucie"

Znajomość branży

W trakcie organizowanych wydarzeń jesteśmy w stanie sprawnie i z czuciem dołączyć aspekt sportowy. Wielu z naszych Architektów uprawiało sport zawodowo. Pracowaliśmy przy wielu ogólnopolskich wydarzeniach sportowych. Jesteśmy w stanie zaprojektować oraz zrealizować event sportowy bądź potraktować część sportową jako element składowy wydarzenia, wyjazdu integracyjnego czy wyjazdu incentive. Turniej siatkówki plażowej na piaszczystej plaży Santa Maria na Wyspach Zielonego Przylądka? Mecz piłkarski w Rio? Zawody narciarskie w Chile? A może po prostu rozgrywki sportowe na Warmii i Mazurach. Albo już je zrobiliśmy, albo możemy zrobić! 

Team building

Autorskie programy

Utrzymywanie energii zespołu

Kreowanie relacji

Dobra zabawa

Team building jest świetnym narzędziem pracy nad grupą. Nasze propozycje i projekty w ramach tej usługi polegają nie tylko na integracji, a przede wszystkim wyposażeniu członków teamu w nowe umiejętności, które zwiększą ich efektywność. 

Dążymy do tego aby czasy, w których imprezy i wyjazdy firmowe ograniczały się jedynie do imprezy minęły. Z punktu widzenia pracowników wyjazd musi dostarczyć dobrej zabawy (niekoniecznie skakanie w workach, bądź kolejny paintball), ze strony pracodawcy czy managera, w perspektywie długofalowej poprawę efektywności zespołu.

W Architekcie Podróży stawiamy na kompetencje miękkie - które są kluczowe nie tylko w podróżach, a także w życiu codziennym. Nasze programy zakładają rozwój umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych.