Realizacje wideo, kampanie marketingowe

Potrzebujesz realizacji wideo z wyjazdu firmowego? Planujesz kampanię marketingową poza granicami naszego kraju? W naszej ofercie znajdziesz zarówno profesjonalną produkcję wideo jak i kompleksowe zaplanowanie realizacji kampanii - od lotów, poprzez rezerwacje hotelowe, transportu, wyszukanie unikatowych miejsc, po wsparcie organizacyjne na miejscu.

 

 

Zaprojektujmy event skontaktuj się z nami

Produkcja filmowa

kreatywnie

zespół pasjonatów

najlepszy sprzęt

filmowo

emocjonalnie

gdziekolwiek

To, że kochamy podróżować nie zaskoczy chyba nikogo. Po wyjazdach nie kolekcjonujemy jedynie pięknych wspomnień czy magnesów - wracamy z niesamowitymi ujęciami, które przekłuwamy na pełne pasji produkcje wideo.

W zespole posiadamy kilku filmowców z nieszablonowym podejściem do realizacji, którzy objechali już z nami kawał Świata.

Zależy nam aby każda produkcja miała znaczenie i w niecodzienny sposób opowiadała konkretną historię - pełną emocji i wizualnego piękna. Nasza oferta obejmuje rozległy zakres realizacji video, począwszy od filmów i spotów reklamowych, przez nowoczesne filmy, relacje z podróży, reportaże z imprez firmowych, sportowych, filmowanie produktu i wiele innych. Odchodzimy od utartych schematów. Z przyjemnością zmierzymy się z Waszymi pomysłami. Nasza oferta obejmuje także montaż i postprodukcję materiałów zewnętrznych. Nasze studio działa na terenie "Świata".